robertw

Impresja filmowa :)

http://www.youtube.com/watch?v=iZ51NXlCTRw

Szybkiego i miłego oglądania. Zapewniam logun ma całe 1560 centyJouli.

Spotkanie integracyjne z niepełnosprawnymi.

Dzisiaj 29.08 spotkaliśmy się w dużej ponad 50 osobowej grupie na spotkaniu integracyjno-strzeleckim w miejscowości Piekoszów niedaleko Kielc. Ze strony strzelców, w spotkaniu uczestniczyli koleżanki i koledzy z K-RGSu, a aktywnymi uczestnikami i gośćmi zlotu były osoby niepełnosprawne uczestniczące w warsztatach terapeutycznych w "Domu Osoby Niepełnosprawnej". Co tu więcej opisywać, to trzeba było zobaczyć i przeżyć. Warto było poświęcić ten czas w niedzielne popołudnie, żeby zobaczyć naocznie to zainteresowanie i emocje towarzyszące niekiedy pierwszemu kontaktowi z "bronią".

MP 2020 HFT/ITD/ITP.... :)

Nastał rok 2020, MP 2020 w strzelectwie pneumatycznym w konkurencjach HFT/FT/ITD odbedą się zgodnie z coroczną ( od 2010 roku ) tradycją na podwórku wujaszka Stasia pod nieobecność ciotki Jadziuni. Dla przypomnienia, w 2010 roku nastąpił przełom w organizcji MP, po ogólnopolskiej dyskusji i krytyce organizatorów , zabrakło chętnych do organizacji tej wielce oczekiwanej imprezy. Po ponad półrocznej bezowocnej dyskusji większość chętnych wycofało swój akces do organizacji MP 2011.

Może komuś się przyda? Samochodem do Bulgarii.

Podroż samochodem do Bułgarii wydaje się przedsięwzięciem prostym i nieskomplikowanym i takim też pozostaje, gdy odpowiednio ją zaplanujemy. Dotychczas w większości dostepnych opisów trasy spotykałem się z podróżą do Bułgarii przez Rumunię, ja natomiast zaplanowałem swoją trasę przez Serbię. Dlaczego? Ponieważ podobną trasą ( a przynajmniej jej sporą częścią ) podróżowałem w zeszłym roku do Grecji. W przeciwieństwie do podróżowania trasą prowadzącą przez Rumunię, w tym przypadku będziemy potrzebowali paszportów.

Dlaczego? Gdzie tak pędzimy (pędzę) ?

Dzis po całym dniu pracy, zasiadłem przed klawiaturą i zacząłem odpowiadać na sterty maili, wpisów na forum (tak, tak tym znienawidzonym ), tudzież odbierac telefony i odpisywać na smsy i ... Naszła mnie refleksja KU ..... (autocenzura) co ja robię, czy nie mogę usiąść na dupie i spokojnie obejrzeć jakiś pasztetowaty film w TV, czy nie mogę tak jak większość obywateli tego kraju poczytać jakieś szmatławe, obrażające ludzi, kolorowe  czytadło ???

Jestem padnięty!

Jestem padnięty, a tak!!!  Wykończony totalnie. A niby czym?

Przestałem!

Przestałem pisać. Przestałem, ponieważ słyszę głos który wypowiada wiekszość moich przemysleń. Głos sympatyczny i barwnie opisujacy, choć tendencyjnie moje własne spostrzeżenia. Co teraz?! Teraz muszę posłuchać i pomyśleć (trudna sztuka), czy warto zabierać czas innym.

Dyskusje!

Dyskusja, czyli wymiana pogladów, przedstawianie argumentów i kontrargumentów, obrona swojego własnego puktu widzenia. To rdzeń kazdego porzadnego forum dyskusyjnego!

Pisanie!

Pisanie jest proste. Nie ?! A dlaczego? Przecież każdy może napisać mając ołówek, długopis, czy też klawiaturę komputera. Każdy moze napisać, co chce i jak chce, a co może NIE?! A kto zabroni?

Kochanka!

Spotkałem sie z Nią, nie po kryjomu, o nie, to byłoby nie w porządku. Spotkałem sie z Nią jawnie, nie ukrywając tego faktu przed innymi. To było bardzo namiętne spotkanie, jak zwykle była gorąca (momentami, aż do bólu), piękna, tą naturalna pięknością, nie skażoną makijażem ponad miarę. Szalona i momentami nieprzewidywalna (ale taka ją miłuję), pachnąca ziołami i lawendą, rozumiejąca gwary ludzi z całej Europy. Wyrozumiała i piękna, tą naturalną nieskażona pięknością.

Powered by Drupal - Design by artinet