Julius

Punkt widzenia TVP2- O DOSTĘPIE DO BRONI

Wczoraj oglądnąłem sobie program pt."Punkt Widzenia".
Tym bardziej wczorajszy program mnie zainteresował, ponieważ traktował o dostępie polaków do broni...
Gośćmi prowadzącego byli:
-Janusz Korwin-Mikke (Za)
-Ładna Pani psycholog (Odniosłem wrażenie, że nie do końca jest zdecydowana po której stronie się opowiedzieć)
-Jerzy Dziewulski (Z urzędu,przeciwny)
-Olga Lipińska (niezdecydowana, uważam ją, za dodatek bo nic do dyskusji nie wniosła)
Generalnie kupa śmiechu, Pan Mikke, chcąc liberalizacji prawa, używa argumentów i porównań które są zgoła śmieszne,

Pokrótce - Air Master 300 w drewnie (opisik)

Będąc w posiadaniu tegoż karabinka, postanowiłem go zaprezentować... Opisując AM300 mam na celu uchronienie potencjalnych nabywców przed błędem, jaki ja popełniłem przy wyborze pierwszej wiatrówki (wyrób wiatrówkopodobny). Tak więc za cenę wahającą się między 300-400zł, otrzymujemy karabinek z dolnym naciągiem produkcji tureckiej, firmowany przez częstochowskiego Koltera. Dostępna jest też opcja w polimerze, której wykonanie jest o niebo lepsze. AirMaster 300 z polimerowym łożem przypomina Gamo CFX.

Eksploracja

Kiedyś jak byłem jeszcze dzieciakiem, (teraz też w sumie jestem tylko z droższymi zabawkami) lubowałem się w odkrywaniu tego,co mnie wydawało się nie odkryte.Więc któregoś dnia wybrałem się na wycieczkę, bez wiedzy rodziców.Zresztą do dziś nikt o tym nie wie,za wyjątkiem mojego kolegi który uczestniczył w tej że ekspedycji naukowej...I stało się, zarażony chęcią poznania tego co dla mnie było tajemnicze i pełne magii , zacząłem co raz częściej wybywać z domu co raz dalej i dalej, aż w końcu znalazłem się w Tatrach.

Święta pełne Tvniespodzianek

Oczywiście można się było tego spodziewać,telewizja jak co roku serwuje nam same nowości.Można by rzec, że to taki Mikołajowy teleprezent gwiazdkowy.I tak we wigilijny wieczór oczywiście obowiązkowa propozycja dla każdego telewidza Orędzie,no bez tego święta wogóle nie mogą się odbyć.

Zima

I nadeszły mrozy,chcąc wybrać się na strzelnicę tj. Siekierki, należy ubrać grube kalesony gruby sweter tudzież bluzę oraz grube skarpety i rękawice,chyba narciarskie, raczej takie strzelanie mija się z celem (mnie się wydaje).

Prawda..

 Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy pytają  Cię o zdanie w jakiejś sprawie bezpośrednio ich dotyczącej, i podkreślają że zależy im na szczerości twojej wypowiedzi...a kiedy już się wypowiesz to człowiek się obraża.

Odwaga

 Człowiekiem odważnym nie jest ten,który niczego się nie boi.

Człowiekiem  odważnym jest ten,który stawia czoła swym największym lękom.

Ileż w tym jest prawdy...

Pracując w branży Budoflanej.......

 Umówmy się że jest to budofa nie budowa, bo obecnie z budową jako taką,nie ma ona nic wspólnego.

Pan Józio,pracując w szeroko pojętym sektorze budoflanym,mając wykształcenie w tym kierunku wiąże swą przyszłość z tym zawodem.Cieszy się dobrą opinią w środowisku więc kariera przed nim.............

Powered by Drupal - Design by artinet