mam dość...

mam dość tego pieprzonego iwebu, chyba każę usunąć swoje konto. Mam dość znajdowania się w jedym miejscy (wirtualnie, ale zawsze) z ludźmi, z których jedna trzecia nie powinna mieć dostępu do noża kuchennego. Naprawdę, jak na to wszystko patrzę, to odechciewa mi się jakiejkolwiek aktywności wiatrówkowej.

0
Average: 4.7 (3 votes)

Brawoooo ;)

Właśnie dla takich ludzi też jest airguns.pl.

Też miałem dość iwebu i niektórych ludzi dlatego się TU zadomowiłe.

;)

Jednak nie zmienia to faktu, że paru fajnych ludzi tam jest...

Hmmm...

Jakoś doskonale cię rozumiem. :)
Dlatego wolę nasz zakątek nad rzeką. Może i mało ludzi, ale za to przytulnie, cicho... i miejsca dużo. ;)

Ojciec Założyciel

czy ci ludzie...

... naprawdę nie rozumieją, że przez swoją głupotę i zarozumiałość wyrządzają ogromne szkody całemu strzeleckiemu środowisku? Nie wiem już co o tym wszystkim myśleć - chyba skoncentruję się na kolekcjonowaniu noży - to takie miłe, bezpieczne i spokojne hobby... a, i trochę polatam sobie po mieszkaniu moją Lamą V4 - to mnie zawsze uspokaja (mój kot ma na tą sprawę zgoła inny pogląd:)).

Myślę sobie, że przesadzasz.

...ale bliskie mi Twoje zniecierpliwienie. Nie, nie rozumieją i mało kto jeszcze tego od nich oczekuje.

Nie przejmowałbym się tak. Posuniemy się na pniaku nad rzeczką, zmieścisz się - będzie fajnie. Latających tu znajdziesz bez problemu. Gromadzących noże też. I - co ciekawe - nie zdarzyło się jeszcze, żeby nad rzeczką ktoś tłukł kogoś tak długo, aż ten podzieli jego opinię.

Go ahead, make my day

ok, bardzo dziękuję...

... i idę po jakąś wędkę

A ja tam nie mam wędki

Siedzę bez wędki. Nie lubię wędkować. Ale lubię patrzeć na rzekę... posiedzieć przy ognisku... czasem nawet podrzeć ryja. ;)

Ojciec Założyciel

Mam podobnie...

Uff a już myślałem, że to tylko ja tak mam, po okresie fascynacji iwebem, nie powiem, sporo wiedzy z tamtąd wyczytałem, wielu fajnych ludzi miałem przyjemność poznać, to teraz jakoś nie mogę tam znaleźć swojego miejsca i jakaś dziwna atmosfera tam powstała. Dlatego szukam swojego miejsca, na innych forach i prawdę mówiąć, znalazłem. Jednakże, śledzę to forum, bo mimo wszystko zawsze coś ciekawego można tam wyczytać...

Powered by Drupal - Design by artinet