Pisanie!

Pisanie jest proste. Nie ?! A dlaczego? Przecież każdy może napisać mając ołówek, długopis, czy też klawiaturę komputera. Każdy moze napisać, co chce i jak chce, a co może NIE?! A kto zabroni? pszeciesz jedni piszom dobże, a innieźle. Ale to jakos nie fszystkich razi. a może?! Można też pisać, niby logicznie, niby ciekawie, ale jakoś tak bez głębszej treści, po prostu można uprawiać pisanie dla pisania. Ale, mozna też pisać ładnie, pieknie, zdaniami pełnymi i okrągłymi, które czytający wręcz  pochłania i to juz jest sztuka, jeśli nie mistrzostwo.  I teraz pewnie zastanawiacie się po co ten durny wpis na blogu? Jeśli tak popatrzcie dookoła ile bzdurnych treści atakuje nasz skołowany umysł, nawet ten idiotyczny wpis, który zajmuje Wam czas i zmusza do (mam nadzieję) zastanowienia się, zamiast pochłaniania kolejnej ilości papki mało użytecznych informacji. Dlatego niech żyje wolność wypowiedzi!

0
Average: 4.5 (4 votes)

Uważaj, bo Cię zaraz dopadnie Cypis :P

i będzie udowadniał, że "nie fszystkie" wypowiedzi są dozwolone :P

Osobiście zabieram głos w dyskusjach o czystości języka w dwóch przypadkach: gdy osobnik, któremu zwróci ktoś uwagę na rażące lapsusy, zaczyna się sadzić i gdy zwracacze uwagi przeginają w jeździe po "dys...ku".

Ogólnie wszelka przesada jest niewskazana - w obie strony. Wolność słowa jest także wolnością popełniania błędów. Ich umiarkowana ilość świadczy o niedouczeniu. Ale po kilka błędów w każdym wyrazie to już lekceważenie rozmówców. Tak można sobie robić listę zakupów, a nie korespondować z innymi.

miliony much nie mogą się mylić...

Nie boje sie Cypisa, on jest

Nie boje sie Cypisa, on jest straszny tylko z wyglądu.

Powered by Drupal - Design by artinet