Przestałem!

Przestałem pisać. Przestałem, ponieważ słyszę głos który wypowiada wiekszość moich przemysleń. Głos sympatyczny i barwnie opisujacy, choć tendencyjnie moje własne spostrzeżenia. Co teraz?! Teraz muszę posłuchać i pomyśleć (trudna sztuka), czy warto zabierać czas innym.

0
Average: 4.4 (5 votes)

Dlaczego piszesz?

Moim zdaniem to błąd. To, że ktoś pisze to co myślisz, nie oznacza, że należy milczeć.
Pytanie podstawowe więc, dlaczego piszesz?
Czy piszesz po to, by przekazać pewną myśl, pogląd, opinię? Czy dlatego, że coś konkretnego chcesz osiągnąć? Czy może dlatego, że po prostu czasem masz ochotę napisać to co myślisz, to o czym rozmawiasz w wąskim gronie kolegów? Może tak po prostu, żeby uporządkować myśli biegające w głowie?

Jeśli zaprzestałeś pisania, bo ktoś to robi za ciebie, to oznaczałoby, że piszesz gdyż chcesz coś swoim słowem uzyskać. Konkretny efekt.
Oczywiście, można i tak. W końcu tutaj nikt nikogo nie będzie rozliczał z pobudek i celów...

Ojciec Założyciel

Piszę?

Piszę, .... ponieważ (chyba) czuję potrzebe podzielenia sie z Kims swoimi myslami. Nie piszę żeby zaistniec. O nie!  Już zaistniałem i to za bardzo (dla niektórych) i wcale mnie ten fakt nie cieszy.

To pisz!

Jeśli piszesz by podzielić się myślami... to rób to nadal. To, że ktoś pisze podobnie nie oznacza, że ty miałbys nie pisać.

Ojciec Założyciel

Powered by Drupal - Design by artinet