Jak miło siedzieć nad rzeczką, co i rusz spływa kolejny trup wroga

ostatnimi czasy nad podziw rychło. Całkiem niedawno starłem się z miłośnikami pewnej subkultury. Moderatorzy piaskownicy założyli mi za to knebelek tamże - i już pierwszy zakosztował wdzięczności podopiecznych.

Tak, drogi Dale - to co pokazałeś tutaj http://images47.fotosik.pl/227/543d815cdc2adb5c.jpg to dzieło ewidentnie rodem spod celi. W tej samej poetyce, której użył w stosunku do mnie Tomo. Ciekawe, jak punkt siedzenia wpływa na punkt widzenia - jak ubliżano mnie, toś się ucieszył i po główce pogłaskał ubliżającego. Jak tobie sypnęli w rajtuzy, toś od razu strzelił focha.

Piaskownica leci z pieca na łeb - cieszysz się, żeś jednym z motorniczych, którzy ją skierowali na stromy stok, uprzednio podciąwszy hamulce? Nie byłeś pierwszy, i pewnie na tobie się upadek piaskownicy nie zakończy - do dna jeszcze kawałek pozostał.

Ino kilka lat temu to było dno jeziora Tititaca, a dookoła były szczyty Andów, dzisiejsze dno to Rów Mariański, a suchy ląd dookoła to co najwyżej holenderskie poldery, albo wiślane Żuławy.

0
Average: 4.7 (3 votes)

.....

 

Naprawdę żenujące,brak słów.....zresztą nie ma o czym mówić(pisać) 

 

A właśnie pisać trzeba.

Zło nie bierze się znikąd. Czyha w mroku i próbuje co i rusz wystawiać łeb. Jak weń nie obrywa, wyłazi coraz bardziej i bardziej.

Dlatego trzeba je bez wahania walić na odlew, ilekroć się tylko spróbuje wychylić. Tak robimy tutaj, i choć z naszego forum wieje nudą, to właśnie tak ma być. Tak robiono na piaskownicy za czasów G3W - i był tam porządek.

Dziś największe forum strzeleckie zżera gangrena. Jeden moderator banuje mnie tam za drażnienie grypserów, pisząc mi wcześniej, żebym uważał, bo to straszni i do wszystkiego zdolni ludzie są, drugi słodko przekomarza się z pacjentem, który ubliża mi jawnie, i to ja warna dostaję, gdy ośmielam się zaprotestować przeciwko takim praktykom.

A teraz ten sam nieborak poczęstowany taką jaka mnie się trafiła za jego przyzwoleniem i błogosławieństwem pigułką płacze i szlocha jak zbity dzidziuś. Moderowanie dużym forum to nie miód i słodycz, to wyrzucanie śmieci i dezynsekcja. Mało zaszczytu, duży smród i ubrudzić się łatwo.

Jestem jak najbardziej za...

Jestem jak najbardziej za tym aby wyplenić chwasty, to jak wirus który się rozprzestrzenia dziś żółte forum jutro następne, z jednej strony ktoś powinien o tym mówić, z drugiej zaś nasza mentalność nie pozwala nam wtrącać się. Piszesz  że nudne forum przecież to nie na tym polega a żeby się coś działo nie wiadomo jakiego ,dziać ma się na zlotach zawodach itd.  Forum ,wydaje mi się,  że zostało stworzone dla zupełnie innych celów (chyba że jestem w błędzie,ale mam nadzieję że nie) Póki co cieszy mnie fakt że to forum stanowi swojego rodzaju enklawę i jest odporne na tegoż wirusa złośliwego jakim jest żółtaczka która próbowała się tu wedrzeć z   Iwe........ .pl.Tak więc powinniśmy jak najszybciej się zaszczepić (profilaktycznie) i namawiać innych(ale nic na siłę)    Pozdrawiam.

ps. A temu co był taki tolerancyjny i teraz płacze  "Kto mieczem wojuje od miecza ginie ".

 

Powered by Drupal - Design by artinet