Święta pełne Tvniespodzianek

Oczywiście można się było tego spodziewać,telewizja jak co roku serwuje nam same nowości.Można by rzec, że to taki Mikołajowy teleprezent gwiazdkowy.I tak we wigilijny wieczór oczywiście obowiązkowa propozycja dla każdego telewidza Orędzie,no bez tego święta wogóle nie mogą się odbyć.

Druga pozycja oczywiście prosto z sal kinowych, to zdumiewająca opowieść o chłopcu, zostawionym przez rodziców na łasce bandytów którzy oczywiście są zawzięci jak cholera.W trakcie jak akcja się rozwija dowiemy się że chłopiec jest uczniem McGyver,a. Noooooo i jakże mógłbym zapomnieć o Kosiarzu umysłów,ale tego opisywać nie trzeba.
Pierwszy dzień świąt to prawdziwa gratka dla koneserów kina. Nigdy nie pokazywane arcydzieło sztuki filmowej tj.Plebania. Wieczór 25Grudnia,sześćsetsiedemdziesiątyczwartyraz Szklana pułapka,o niezłomnym funkcjonariuszu McClane co to,sam przeciw mafii występuje,akcja toczy się w szklanej pułapce.To na co wszyscy czekamy to druga część opowieści o chłopcu, zapomnianym przez swych wyrodnych rodziców i zostawiony w wielkim okrutnym mieście, czy uczeń McGyvera sobie poradzi??
Drugi dzień świąt zgromadzi przed telewizorami najbardziej wybrednych kinomanów.Szaloną jazdę Ekspresem polarnym przez bajeczne twory telewizji zaczniemy od nikomu nieznanej historii, opowiadającej o Kingu z Kongo.Potem największy hit kinowy czyli Nieśmiertelny z Kopalni króla Salomona dwa, podróżujący 20tysięcy mil na Koniu Polskim przez Błękitną Lagunę wprost do Azkabanu aby uleczyć gangstera z depresji.
Hmm, w ten sposób telewizja zachęca nas do spędzania świątecznych wieczorów przed teleodbiornikami z jakże oscarową ramówką , żeby nie zakłócać nam sielankowych wieczorów z telewizorem,nawet WATYKAN przesuwa narodziny Pańskie z godź.24:00 na godź.21:55.
Czego to się nie robi dla dobrego kina....
Ma ktoś popcorn????

0
Average: 5 (3 votes)

Jak co roku

Jak co roku, jak w każde święta, w gościach będąc i zapoznając się z oszałamiającą ofertą dla telemaniaków....
...wracam do domu przekonany, że decyzja o nie montowaniu anteny TV była jak najbardziej słuszna.
...i tak to trwa już 9 lat...

telewizor

Od 2001 roku nie mam tv, ale za to mam wiele wolnego czasu.
Bardzo mnie irytuje, gdy jednym z gości przy stole jest "plazma", zwłaszcza w święta.

Powered by Drupal - Design by artinet