Pozdrowienia z OIOM-u w Aninie

W zeszłą niedzielę wprost ze zlotu w Kampinosie zawiozłem naszego kolegę Pawła "peyalo" do kliniki kardiochirurgicznej w Aninie - miał się tam wybrać i tak w poniedziałek, ale stan jego zdrowia się raptownie pogorszył. Dziś ma się już lepiej, czeka na przeniesienie z OIOM-u na zwykły oddział.

Paweł serdecznie pozdrawia wszystkich kolegów po lufie :)

 

0
Average: 5 (3 votes)

Duzo zdrowia !!!!!

Jest jeszcze tyle srutu do utylizacji i tyle Crossmanow do przerobki.

Np takich :)

Kundel po Crosmanach 2260 i 2240 z kolbą, jak to ją nazywam, "z nogi od stołka", skartuszowany na napełnianie z gaśnicy i dzieciaki mają radochę. Ten ze zdjęcia składał figurki HFT na 10 i 20 metrów strzelając pierwszy raz w życiu. Fajna ta pozycja na pancerfausta :)

Niech się trzyma!

Niech się nie da i wychodzi! Dużo zdrowia!

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzięki za pozdrowienia z OIOM-u i szybkiego powrotu do zdrowia :)

Dużo zdrowia i cierpliwości

Dużo zdrowia i cierpliwości do lekarzy!!!, a OIOM jakiś taki bardzo profesjonalny się zrobił przez ostatnią dekadę (i dobrze).

Na zdjęciu wyglądasz już całkiem, całkiem - i oby tak dalej!

Uciekłem z OIOMu....

OIOM taki ładny i profesjonalny że wstyd było leżeć.....,,niegodniśmy, niegodni....takiego przybytku.." .Zupełnie nowy i wielki i przyjezdni lekarze sie zachwycali.Ja po 10 dniach w tym ,,Hotelu" uciekłem ,a raczej zostałem wywalony za złe sprawowanie hi,hi do innej kliniki.Dziękuje wszystkim kolegom za pamięć i życzliwe słowa .Szczególnie Wojtkowi za podwózkę JEPPem pod góreczkę,Patrykowi za przenocowanie i  Mikiemu za pomoc w podjęciu decyzji i zawiezieniu niemalże na siłę do Anina ,okazało się że czasu zostało niewiele....impuls w tylną część ciała także działa stymulująco na serce.CDN......

Powered by Drupal - Design by artinet